sobota, 4 stycznia 2014

What does the Fox say?

Jak zapewne osoby interesujące się ezoteryką wiedzą istnieje coś takiego jak "egregor", często traktowany jako swoiste bóstwo, posiadające określoną moc i wiedzę jak również wpływającą na rzeczywistość za pomocą różnych przejawów rzeczywistości.
W tym miejscu zajmiemy się fragmentami pieczęci której słowa, treści, sekwencje częstotliwościowe (np. muzyka) zawarte są w wielu dostępnych przekazach w ramach tzw. twórczości artystycznej. Oczywiście połączenie i prawidłowa interpretacja przekazu o nie wszystko co zrozumienie okresowych zjawisk typu "dotknięcie malach" w którym rozumie się powiązanie związane z synchronizacją czasową określonego przekazu oraz zjawisk dziejących się wokół - w tym środowisku przyrodniczym.
Ponieważ egregor bazuje na informacjach fanów istnieje m.in. egregor iluzji zawartych we wszelkich możliwych tekstach. Zarówno religijnych jak i tych bajkowych - w które wierzą dzieci. Oczywiście egregor inteligentny jest w stanie pojąć na jakiej zasadzie działa oraz w jaki sposób wpływać na ludzi. W sposób świadomy.
Oczywiście moi drodzy czytelnicy zapewne wierzą iż iluzja nie dotyczy przyśpiewek religijnych, odległych od rzeczywistości tak samo jak sławiące bohaterów Skyrim i bóstwa w nim znajdujące się pieśni. Jednakowoż, ta iluzja również jest jej częścią - jak każda iluzja oraz prawda która wiąże i określa sposób działania współbieżnych pól.
To że w tych polach istnieją inne skupiska o nieco bardziej określonych świadomości opartych o ograniczone programy abstrakcyjno-percepcyjne. Czyli wszelkiego typu zaprogramowane pola kiedyś żyjących istot, na których testująca inteligencja eksperymentowała z zapisami, programami etc. Oczywiście - ucząc się od swoich wierzących w określone treści świadomości z którymi się połączyła.
Egregory, nawet świadome i dosyć potężne nigdy nie były, nie są i nie będą Bogiem w sensie dosłownym - jako że są tworami podległymi regułom paradoksów świadomościowo-fizycznych.
A teraz innej beczki.
Kitsune (źr. Wikipedia) - Lisy są bohaterami japońskiego folkloru, o cechach podobnych do europejskich skrzatów. W mitologii japońskiej przedstawiane są jako istoty rozumne i posiadające magiczne zdolności, które zwiększają się wraz z wiekiem i zdobytą wiedzą. Przede wszystkim mają one zdolność przyjmowania ludzkiej postaci. Niektóre legendy opisują kitsune wykorzystujące te zdolności do oszukiwania i omamiania. Inne historie ukazują je jako wiernych, opiekunów, przyjaciół, kochanków i żony. (...)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz